Отзывы о Chernobyl-TOUR
English version of the Chernobyl-TOUR site

Меню пользователя

Логин

ПарольЗабыл пароль?
Регистрация

Мы принимаем PayPal

Фото ОТТУДА

Просмотров: 11631

Література, друкована продукція - Магазин

У цьому розділі Ви можете вибрати і придбати літературу і друковану продукцію з тематики Зони.

Увага! Для учасників поїздок Чорнобиль-ТУР завжди є приємні знижки!

ЖИВА СИЛА
Документально-комічний роман

Ця книга - про переможців Чорнобиля.
Про радіаційних розвідників, їх комічних і драматичних пригоди в зоні навколо вибухнув чорнобильського реактора в 1986-му році - і пізніше, в тій напівказкові ситуації, яка склалася навколо Чорнобиля. Герої роману і Чорнобиля виходять з цих випробувань не тільки з гідністю, але і з новим знанням - виваженим і несподівано оптимістичним.
Деталі в романі точні і б'ються, ситуації - комічні і парадоксальні, оповідання - поліфонічно і інтригуюче. Мимохідь, майже розмовною мовою пояснено багато чого, що зазвичай вважається недоступним розумінню - і що абсолютно необхідно знати людині Післячорнобильське.

Роман - лауреат конкурсу на кращу українську документальну книгу 2009 року (2-га премія) журналу "Кореспондент". Його ранній варіант виданий в Угорщині, частині роману увійшли до книги "Гірше радіації", публікувалися в журналі сучасної літератури "Контрапункт" (Бостон), науково-популярному журналі "Енергія" (Москва), звучали на хвилях Радіо Свобода і Бі -Бі-Сі.

ВІДГУКИ ПО КНИЗІ

Оптимізм - взагалі надзвичайно корисна риса, як показує і досвід здобув друге місце в номінації Документалістика Сергія Мирного. Колишній командир взводу радіаційних розвідників описав свої будні у чорнобильській зоні відразу після аварії в книзі Жива сила. І зробив це не тільки професійно з літературного погляду, але несподівано позитивно і життєлюбно. Як зазначили члени журі, їм ще не доводилося читати такий далекий від негативу опис тієї страшної катастрофи. - Журнал «Кореспондент»


…Загалом-то, про Чорнобиль говорили багато. І по-різному: пафосно, принизливо, злобно. З гумором, напевно, теж, але поки що стикатися з успішними результатами гумористичного викладу теми не доводилося. До моменту знайомства з Сергієм Мирним і його книгою "Жива сила (Чорнобильські байки)". Уявіть собі: берете книгу в руки, розглядаєте обкладинку і палітурка, читаєте густо набраний текст - і починаєте ... реготати. А що ще робити, наткнувшись на виділене жирним шрифтом повідомлення: "При небезпеки радіації читати розповіді, позначені зірочкою". Відразу ж з глибин пам'яті виникає щось анекдотичне про новобранця, загорнувшись у біле простирадло і повільно переміщається на найближчий кладовищі (повільно - щоб не створювати паніку). Знаходиш перший-ліпший розповідь з відповідною відміткою, починаєш читати - і розумієш, що перед тобою НАСПРАВДІ якесь практичне керівництво, спрямоване на доведення до людини, що не має ніякого уявлення про правила радіаційної безпеки, елементарних відомостей, які - "в разі чого" - допоможуть, принаймні, не наробити дурниць і не втратити голову. -
Офіційний сайт Чорнобильській АЕС

Цiна: 8 USD. 
Для учасників поїздок "Чорнобиль-ТУР", знижка 15%.


 
ГІРШЕ РАДІАЦІЇ
Повість, оповідання


З таким знанням справи, з таким літературним блиском, витонченістю і художньою сміливістю про неймовірних пригодах радіаційних розвідників у Чорнобилі ще не розповідав ніхто. Проникливість професійного хіміка дозволяє автору бачити не тільки поверхню, але і глибину, "природу" багатьох чорнобильських "речей", причому не тільки специфічно-радіаційних, але й загальнолюдських. І в цьому погляді сатирика і гумориста постійно світиться лукавинка, часто прориваючись у текстах гострими язиками комічного полум'я.

Повість, що дала назву цій книзі - "Гірше радіації" - була відзначена премією на міжнародному конкурсі журналу "Кіносценарій" (Москва, 1997). Повість та оповідання вийшли окремою книжкою на англійській мові, були опубліковані в журналі сучасної літератури "Контрапункт" (США), ряді інших періодичних видань.

Бібліографічна рідкість - останні екземпляри першого видання книги!

Ціна: 12 USD. 
Для учасників поїздок "Чорнобиль-ТУР", знижка 15%.